Hi Flex Accukabel 35mm² Oranje
| Kabeldoorsnede | 35mm² |
|---|---|
| Kleur | Oranje |
| Kabelopbouw | Vertinde Koper draden van Ø0,21 |
| Buitendiameter | Ø14 mm |
| Minimale isolatie dikte | 2 mm |
| Maximale weerstand | 0,565 Ω/km |
| Gewicht | 0,41 kg/m |
| Isolatie type | EPR met HOFR buitenkant |
| Max. Voltage | 100V voor laskabel, 450V voor niet-lastoepassingen indien voldoende beschermd tegen mechanische schade |
| Minimale buigradius | 6 x Buitendiameter |
| Temperature Rating | -20°C tot 85°C, +5ºC tot +70ºC |
| Standards | BS638, EN 50525-2-81 |
| Veiligheid | Hitte- en oliebestendig en vlamvertragend |
Heb je interesse?
Neem vrijblijvend contact met ons op. We staan klaar om u te helpen!
