Hi Flex Accukabel 70mm² Rood
| Kabeldoorsnede | 70mm² |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Kabelopbouw | 900 Extra flexible koper draden van Ø0,3mm |
| Nominal diameter of conductor | Ø10,8 mm |
| Buitendiameter | Ø15,9 mm |
| Minimale isolatie dikte | 1,61 mm |
| Minimale isolatieweerstand | 0,28 Ω |
| Gewicht | 0,78 kg/m |
| Isolatie type | PVC |
| Isolatiehardheid | 70± 5 Shore A |
| Max. Voltage | 600 V |
| Minimale buigradius | 6 x Buitendiameter |
| Temperature Rating | +5ºC tot +70ºC |
| Standards | BSEN50265, IEC60331, IEC60332-1 |
Heb je interesse?
Neem vrijblijvend contact met ons op. We staan klaar om u te helpen!
